אודותינו

גולשים יקרים.

פורטל “4קידס” נולד  בשנת 2008  מתוך הצורך שלי כאמא לילדים קטנים למצוא מידע על פעילויות ואטרקציות וחיפוש אחר רעיונות איך לבלות זמן איכות עם המשפחה והילדים.

באותה תקופה עשיתי את צעדי הראשונים בתחום האינטרנט והצבתי לעצמי מטרה לרכז את המידע  ולהיות פורטל הפנאי הגדול ביותר למשפחות ולילדים ולספק מידע ותוכן עדכני להורים במגוון תחומים .

לבנות קהילה פעילה של הורים ולהעניק לכם חברי המועדון הטבות שיחסכו לכם זמן וכסף רב.!!  

“4 קידס” הינו  פורטל נופש ופנאי בו תוכלו למצוא  מידע ושירותים בנושאי פנאי, בילוי ואטרקציות לילדים בכסוי ארצי מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום. לאחרונה עבר הפורטל שדרוג ונבנה מחדש בהשקעה גדולה, כדי שנוכל להמשיך ולהוביל בתחום  עם המידע המעודכן על פעילויות ואטרקציות שיאפשרו  לכם לבלות וליהנות מזמן איכות עם הילדים.  

בעזרת מנוע החיפוש המתקדם שלנו תוכלו למצוא את הפעילות/האטרקציה המתאימה לכם לבילוי (לפי אזור גיאוגרפי, סוג הפעילות שמעניינת אתכם).

“4קידס” מספק להורים, לקבוצות וארגונים כאחד מענה על הצורך של מקום אחד המרכז את כל האטרקציות  והפעילויות, כולל אפשרות רכישת כרטיסים מוזלים און ליין. 

החנות הדיגיטלית שלנו הורחבה  ותוכלו לרכוש בה לצד כרטיסי הכניסה גם  מוצרים שימושיים מתחומים שונים . אנו מזמינים אתכם לבקר וליהנות מהטבות ומבצעים  לחברי המועדון. 

בפורטל “4 קידס”  קיים מועדון חברים פעיל  אליו תוכלו  להירשם בחינם, לקבל מידע על פעילויות ואירועי  החודש וליהנות מהטבות  ומבצעים שניתנים לחברי המועדון בלבד

אתם מוזמנים להצטרף  אל דף  הפייס בוק שלנו :  kids4  אטרקציות למשפחה וילדים לעשות לנו לייק ולהשתתף בהגרלות וליהנות גם מפרסים שיחולקו לגולשים מעת לעת.

נשמח שתשתפו, תגיבו ותספרו על החוויות שלכם וגם על אטרקציות חדשות שתרצו להמליץ לאחרים…

הנכם מוזמנים לכתוב אלינו  בכל שאלה או פניה למייל:   [email protected]

שלכם

ענת והצוות 

0