בואו לגלות את סודות הטבע בפארק נאות קדומים בט”ו בשבט.

 לכבוד ט”ו בשבט מקיימים בפארק נאות קדומים שני סיורים שבהם יגלו המבקרים סודות מפתיעים על הטבע, יקבלו תשובות לשאלות שלא ידעו את מי לשאול ואפילו יגלו איך אפשר ללקט חטיפים בטבע. הסיורים יתקיימו בשני ימי שישי בתאריכים 31.1.20 ו- 07.2.20.

“סודות הטבעבתאריך 31 בינואר- הטבע הוא מקום מסקרן, במיוחד עבור ילדים. לכבוד ט”ו בשבט, משפחות חובבות טבע מוזמנות להגיע לסיור בוטניקה מרתק בפארק נאות קדומים. המשתתפים יקבלו תשובות לשאלות המעניינות: איך אפשר לדעת בת כמה כלנית? האם לכל עלי הרקפת יש ציור זהה על העלים? איך עוזרים לנו החרקים? ועוד. בזמן הסיור לומדים להכיר גם את הצד הקולינרי יותר של הצמחים, עם הכנה של תבלין טבעי מעלי האזוב המצוי והכנת תה טבעי ובריא מצמחים שמלקטים במהלך הסיור.

“מלקטים ואוכלים” בתאריך 7 בפברואר- מגלים המשתתפים כי הטבע מלא בחטיפים, צריך רק לדעת איפה ללקט אותם: במקום תפוגן עלי מלוח מטוגן, במקום סוכריות וחמצוצים גבעולי חמציצים. בפארק נאות קדומים משאירים את החטיפים בבית ויוצאים לחוויה טעימה ובריאה בטבע. המשתתפים יגלו שכמעט לכל דבר יש תחליף טבעי וטעים לא פחות. בין שבילי הפארק והשדות הירוקים, מכירים את הצמחים העונתיים, שומעים סיפורים ואגדות על אוכל ומאכלים קדומים. לאחר שסל הליקוט יהיה מלא בשפע ירקות השדה, מדליקים מדורה ומבשלים יחד על כירה מגוון מאכלים טעימים על בסיס מתכונים מן המקורות של ארץ ישראל הקדומה.

“סודות הטבע” – ימי שישי, 31 בינואר ה’ בשבט, יציאה לסיור בשעה 12:30 – מומלץ להצטייד בארוחה קלה, משך הסיור כשעתיים וחצי. לא ניתן להצטרף באמצע.

מחיר 40 ₪ למשתתף מגיל 4.

 “מלקטים ואוכלים” – יום שישי, 7 בפברואר י”ב בשבט, יציאה לסיור בשעה 9:00 –משך הסיור כשלוש שעות. לא ניתן להצטרף באמצע.

מחיר 55 ₪ למשתתף מגיל 4.

הסיורים בהרשמה מראש ומומלצים מגיל 6 ומעלה.
לפרטים נוספים
08-9770770 ובאתר: www.n-k.org.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0